JUHTKOND

Siim Raie
Peadirektor


Telefon (kontor): 640 3050 

Aadress: Uus 18, 10111 Tallinn
E-post: siim.raie@muinas.eeVastuvõtu aeg: kokkuleppel
 
Carolin Pihlap
Telefon 640 3020
E-post: carolin.pihlap@muinas.ee



Peadirektori asetäitja - arendusdirektor
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn 
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn, 
V korrus 
Vastuvõtuaeg kokkuleppel 


Liina Kala
Finantsjuht
Telefon 640 3063
Aadress: Uus 18, 10111 Tallinn
E-post: liina.kala@muinas.ee
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Karolina Miidel
Kantselei juhataja-personalijuht
Telefon 640 3050
Aadress: Uus 18, 10111 Tallinn
E-post: karolina.miidel@muinas.ee
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Margit Pulk
Avalike ja välissuhete nõunik
Telefon 640 3054
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn
Mobiiltelefon: 5348 8841
Külastusaadress: Uus 18, Tallinn
E-post: margit.pulk@muinas.eeVastuvõtuaeg kokkuleppel


Merike Peterson
Õigusnõunik
Telefon 640 3038
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn
E-mail: merike.peterson@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn, IV korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Ametikoht täitmata (konkurssi ei toimu)

Haldusjuht
Aadress: Uus 18, 10111 Tallinn
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


RESTAUREERIMIS- ja ARENDUSOSAKOND




Ilme Mäesalu
Ajaloomälestiste peainspektor

Telefon 640 3022

E-post: ilme.maesalu@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



Merle Kinks
Peaspetsialist

Telefon 640 3033

E-post: merle.kinks@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus


Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Triin Talk
Ehitismälestiste peainspektor
Telefon 640 3037
E-post: triin.talk@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn
IV korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Ulla Kadakas

Arheoloogiamälestiste peainspektor

Telefon 640 3010

E-post: ulla.kadakas@muinas.ee

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus


Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Linda Lainvoo
Kunstimälestiste peainspektor
Telefon 640 3018 Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
II korrus
E-post: linda.lainvoo@muinas.eePostiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Nele Kangert
Arheoloogia vaneminspektor
Telefon 640 3026
Mobiiltelefon 511 5931

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

V korrus

E-post: nele.kangert@muinas.ee

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel




Maili Roio
Veealuse pärandi vaneminspektor
Telefon 640 3064
Mobiiltelefon 557 2041
E-post: maili.roio@muinas.ee
Külastusaadress: Uus 18, Tallinn

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Maria Silla Nõunik
Telefon 640 3019
E-post: maria.silla@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
V korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



Martti Veldi
Nõunik (arheoloogiamälestised)
Telefon 733 7632
Mobiiltelefon 53331019
E-post: martti.veldi@muinas.ee
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Karin Merilo

Telefon 640 3043;

E-post: karin.merilo@muinas.ee


Nõunik (avarii- ja restaureerimistoetused)

Aadress: Pikk 2, Tallinn; IV korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel




Jaan Vali Nõunik
Telefon 640 3032
E-post: jaan.vali@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
IV korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


(teenistussuhe peatatud)
Nõunik (eritingimuste koostamine)


Mart Siilivask Nõunik (eritingimuste koostamine)
Mobiiltelefon 528 6430 Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
E-post: mart.siilivask@muinas.ee Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Sille Sombri
Telefon 640 3068
Koordinaator (pühakodade programm)
E-post: sille.sombri@muinas.ee Aadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Maria Smirnova
Telefon 733 7635
Koordinaator (ajaloolised ja looduslikud pühapaigad)


E-post: maria.smirnova@muinas.ee
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu

Vastuvõtuaeg kokkuleppel

PÕHJA-EESTI JÄRELEVALVEOSAKOND

Harjumaa, Hiiumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

 

Peeter Nork 
Telefon 640 3035 
E-post: peeter.nork@muinas.ee


Osakonnajuhataja 
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Vastuvõtuaeg kokkuleppel 



Thea Laidvere

Telefon 640 3039

E-post: thea.laidvere@muinas.ee


Ehitismälestiste nõunik

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Silja Konsa 
E-post: silja.konsa@muinas.ee

Telefon 640 3030

Mobiiltelefon 512 4254 

Harjumaa vaneminspektor 
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus

Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00 


Ly Renter 
E-post: ly.renter@muinas.ee

Telefon 640 3034

Mobiiltelefon 528 8105


Harjumaa vaneminspektor
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn 

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus 
Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00


Armin Rudi
E-post: armin.rudi@muinas.ee
Harjumaa vaneminspektor
(arheoloogiamälestised)

Telefon 640 3031

Mobiiltelefon 5137669



Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn 

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;

IV korrus 
Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00


Katrin Koit
Telefon 463 1212
Mobiiltelefon 524 8184 
E-post: katrin.koit@muinas.ee 
Hiiumaa vaneminspektor 
Aadress: Leigeri väljak 5, 92401 Kärdla
Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00



Karen Klandorf
Telefon 385 0184
Mobiiltelefon 57 822 656 
E-post: karen.klandorf@muinas.ee 
Järvamaa vaneminspektor
Aadress: Rüütli 25, 72713 Paide 
Vastuvõtuaeg E 9.00 - 12.00 



Kalli Pets 
Telefon 473 7043 
Mobiiltelefon 508 4363 
E-post: kalli.pets@muinas.ee
Läänemaa vaneminspektor
Aadress: Kooli 5, 90502 Haapsalu 
Vastuvõtuaeg E 10.00 - 13.00 



Nele Rent
Telefon 443 1046  

Mobiiletelefon 5669 3459

E-post: nele.rent@muinas.ee


Pärnumaa vaneminspektor
Aadress: Akadeemia 2 (kabinet 103), Pärnu Maavalitsuse hoones
80011 Pärnu 

Vastuvõtuaeg E 9.00 - 12.00,

K 13.00 - 16.00




Mikk Mutso
Telefon 485 5953
Mobiiltelefon 57570103

E-post: mikk.mutso@muinas.ee


Raplamaa vaneminspektor 
Aadress: Tallinna mnt 14, 79513 Rapla
Vastuvõtuaeg E, N 10.00 - 13.00 


Inna Ligi
Mobiiltelefon 53039969

Telefon 453 3269

E-post: inna.ligi@muinas.ee 

Saaremaa vaneminspektor

Aadress: Tallinna tn 10,

93819 Kuressaare

Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 12.00  



Keidi Saks

Mobiiltelefon 5308 9199

Telefon 453 3269

E-post: keidi.saks@muinas.ee

Saaremaa vaneminspektor

Aadress: Tallinna tn 10,

93819 Kuressaare

Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 12.00 




LÕUNA-EESTI JÄRELEVALVEOSAKOND

Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Lääne-Virumaa, Põlvamaa, Valgamaa, Viljandimaa, Tartumaa, Võrumaa 

 

Reelika Niit 
Osakonnajuhataja
Telefon 733 7630
E-post: reelika.niit@muinas.ee 
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Ilona Merzin
Telefon 733 7636

Mobiiltelefon 54502728

E-post: ilona.merzin@muinas.ee

Ehitismälestiste nõunik
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg:kokkuleppel


Kalle Merilai
Ida-Virumaa vaneminspektor
Telefon 337 0609Aadress: Keskväljak 1, 41594 Jõhvi

Mobiiltelefon 5347 8582

E-post: kalle.merilai@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 14.00 - 17.00,

K 10.00 - 13.00



Sille RaidvereJõgevamaa vaneminspektor

Telefon 7762264

Mobiiltelefon 5332 7101

E-post: sille.raidvere@muinas.ee

Aadress: Aia 2, 48306 Jõgeva

Vastuvõtuaeg E 10.00 - 14.00,

T 10.00 - 14.00

 
Kaarel Truu
Lääne-Virumaa vaneminspektor
Telefon 325 8039
Mobiiltelefon 52 61 516
E-post: kaarel.truu@muinas.ee
Aadress: Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere

Vastuvõtuaeg E 9.00 - 12.00,

K 14.00 - 16.00



Anu Kivirüüt
Lääne-Virumaa vaneminspektor
Telefon 325 8069
Mobiiltelefon 52 00 970
E-post: anu.kiviryyt@muinas.ee
Aadress: Kreutzwaldi 5, 44314 Rakvere

Vastuvõtuaeg E 9.00 - 12.00,

K 14.00 - 16.00



Viktor LõhmusPõlvamaa vaneminspektor
Telefon 799 8939Aadress: Kesk 20-50, 63308 Põlva
Mobiiltelefon 512 4247Vastuvõtuaeg E, K 9.00 - 13.00
E-post: viktor.lohmus@muinas.ee
 
Mari-Liis ParisValgamaa vaneminspektor
Telefon 766 6326Aadress: Aia 17, 68203 Valga

Mobiiltelefon 512 4252

E-post: mariliis.paris@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 9.30 - 12.00,

K 15.00 - 16.30



Anne KiviViljandimaa vaneminspektor

Telefon 433 3925

Mobiiltelefon 512 4245

Aadress: Laidoneri plats 10,

71020 Viljandi

E-post: anne.kivi@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 9.00-13.00,
K 13.00-17.00


Inga Raudvassar
Tartumaa vaneminspektor
Telefon 733 7631Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu

Mobiiltelefon 5332 6573

E-post: inga.raudvassar@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 8.30 - 11.30,

                        K13.00 - 17.00



Ingmar Noorlaid
Tartumaa vaneminspektor
(arheoloogiamälestised)
Telefon 733 7631
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Mobiiltelefon 5305 9259
E-post: ingmar.noorlaid@muinas.ee

Vastuvõtuaeg E 8.30 - 11.30,

                        K13.00 - 17.00

 
Kersti Siim
Telefon 782 0126
Mobiiltelefon 5306 8625
E-post: kersti.siim@muinas.ee
Võrumaa vaneminspektor
Aadress: Jüri 12, 65605 Võru
Vastuvõtuaeg: E 13.00-16.00
                         N 10.00-13.00


Virgo Eiche

Insener-Konsultant
virgo.eiche@muinas.ee



REGISTRIOSAKOND


Urve RussowOsakonnajuhataja
Telefon 640 3012
E-post: urve.russow@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
IV korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Riina HiobArhiivi juhataja
Telefon 640 3024
E-post: arhiiv@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
III korrus
E-post: riina.hiob@muinas.eePostiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn


Marju Tann
Telefon 640 3023
E-post: marju.tann@muinas.ee

Vanemspetsialist
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
III korrus
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn


Marju RaabeRaamatukogu juhataja
Telefon 640 3015
E-post: raamatukogu@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn,
II korrus
E-post: marju.raabe@muinas.eePostiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg T, K, N 9.00 - 15.00


Kalle LangeKartograafia nõunik
Telefon 733 7634
Mobiiltelefon 512 4256 
Aadress: Rüütli 17, 51006 Tartu
Vastuvõtuaeg kokkuleppel 
E-post: kalle.lange@muinas.ee


Matis RodinKinnismälestiste nõunik
Telefon 640 3014
E-post: matis.rodin@muinas.ee  

Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
II korrus
Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn 

Vastuvõtuaeg kokkuleppel


Kadri Tael
Vallasmälestiste nõunik
Telefon 640 3017
E-post: kadri.tael@muinas.ee
Külastusaadress: Pikk 2, Tallinn;
II korrus

Postiaadress: Uus 18, 10111 Tallinn

Vastuvõtuaeg kokkuleppel



HALDUSPARTNERID

Muinsuskaitsealaseid riiklikke kohustusi täidavad Muinsuskaitseametiga sõlmitud halduslepingute alusel:


Tallinnas                                                                   

Tallinna Linnaplaneerimise Amet                              

Raekoja Plats 12                                                         

Tallinn 10146                                                              

Kontakt: 645 71 88;  muinsuskaitseosakond@tallinnlv.ee
                         


Tartus                                                                      

Tartu Linnavalitsus                                                     

Küüni 5                                                                       

Tartu 50089                                                               

Kontakt:                                                                

Romeo Metsallik- Tartu linnavalitsuse arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistus, kultuuriväärtuste vanemspetsialist.  Tel 7361 250; e-post: Romeo.Metsallik@raad.tartu.ee

Egle Tamm - Tartu Linnavalitsuse Arhitektuuri ja ehituse osakonna kultuuriväärtuste teenistus,
kultuuriväärtuste vanemspetsialist. Tel 7361 326; e-post: Egle.Tamm@raad.tartu.ee


Pärnus
Pärnu Linnavalitsus
Suur-Sepa 16
Pärnu 80098
Kontakt:
Liina Hansen- Muinsuskaitse peaspetsialist. Tel 444 8352; e-post: liina.hansen@lv.parnu.ee 

Haapsalus
Haapsalu Linnavalitsus
Posti 34
Haapsalu 90504
Kontakt:
Ülla Paras - Muinsuskaitse ja arendustöö spetsialist.

Tel 4725346, 53462673



Narvas     
Narva LV Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet                                                           

Peetri plats 5                                                                      

Narva 20308                                                               

Kontakt:

Madis Tuuder- Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri ja planeerimise osakond, muinsuskaitse vaneminspektor. Tel 35 99 052; e-post: Madis.Tuuder@narvaplan.ee     


Viljandis
Viljandi Linnavalitsus
Johan Laidoneri plats 5 
Viljandi 71020
Kontakt:
Monika Vestman - kultuuriväärtuste spetsialist. Tel 435 4742; e-post: monika.rauba@viljandi.ee




POSTIAADRESS

Uus tn 18

10111 Tallinn, Eesti

Registrikood 70000958


Telefon (kontor) +372 640 3050

Töövälisel ajal ja puhkepäevadel ning riiklikel pühadel töötab automaatvastaja.


Faks +372 640 3060

E-post: info@muinas.ee


Tööaeg: E-N 9:00-16:30, R 9:00-15:30